Till huvudinnehållet

Här är vi. Allihop.

Vi svarar gärna på dina frågor. Bara att slå en signal eller skicka ett mejl. Eller så kikar du förbi. Vi lovar att bjuda på kaffe och kanske en pingis-match.

Alexander Hjelmqvist

Project Manager

alexander.hjelmqvist@strateg.se

+46 701 84 44 16

Amanda Granlund

Project Manager/Social Media Director

amanda.granlund@strateg.se

+46 707 84 63 02

Dan Godiac

Back-end Developer

dan.godiac@strateg.se

+46 707 84 63 11

Emmy Sandin

Project Manager Assistant

emmy.sandin@strateg.se

+46 701 84 44 12

Fredrik Vannestål

Account Director

fredrik.vannestal@strateg.se

+46 701 84 44 21

Jonas Näsman

Web Developer

jonas.nasman@strateg.se

+46 701 84 44 14

Josefin Wiksten

Design Director (Föräldraledig)

josefin.wiksten@strateg.se

+46 701 84 44 13

Josefine Nässil

Project Manager (Föräldraledig)

josefine.nassil@strateg.se

+46 701 55 20 49

Kajsa Bernestål

Art Director

kajsa.bernestal@strateg.se

+46 701 84 44 40

Magnus Kring

Design Director

magnus.kring@strateg.se

+46 701 84 44 47

Magnus Westerberg

Experience Director

magnus.westerberg@strateg.se

+46 8 588 095 00

Mia Waldesjö

Project Manager

mia.waldesjo@strateg.se

+46 701 84 44 43

Ola Nilsson

Design Director

ola.nilsson@strateg.se

+46 736 78 34 40

Per Börjesson

Art Director

per.borjesson@strateg.se

+46 735 71 00 98

Pär Pärsson

Brand Strategist

par@strateg.se

+46 733 80 80 59

Robert Johansson

Web Developer

robert.johansson@strateg.se

+46 701 84 44 33

Sara Eriksson

Design Director (Föräldraledig)

sara.eriksson@strateg.se

+46 701 84 44 50

Sara Nydén

Project Manager/Account Director (Föräldraledig)

sara.nyden@strateg.se

+46 701 84 44 19

Sofia Bergenlid

Account Director

sofia.bergenlid@strateg.se

+46 701 84 44 46

Vibeke Svärd

Communications Manager

vibeke.svard@strateg.se

+46 707 84 63 06

Yvonne Andersson

Art Director

yvonne.andersson@strateg.se

+46 701 84 44 32