Till huvudinnehållet

Här är vi. Allihop.

Vill du jobba med oss? Hos oss? Snacka om japansk kultur, skrattgaranti eller världens bästa låt? Det är bara att hojta till. Eller helt enkelt svänga förbi. Vi lovar att bjuda på kaffe.

Stockholm
Nybrokajen 5, 5 tr
111 48 Stockholm
hello@strateg.se
+46 8 588 095 00

Örebro
Slöjdgatan 39
703 83 Örebro
hello@strateg.se
+46 19 764 44 00

0

Adis Imsirovic

UX Designer

adis.imsirovic@strateg.se

0

Amanda Granlund

Project Manager/Social Media Director

amanda.granlund@strateg.se

+46 707 84 63 02

0

Arne Wetterholm

Art Director

arne.wetterholm@strateg.se

+46 701 84 44 39

0

Dan Godiac

Back-end Developer

dan.godiac@strateg.se

+46 707 84 63 11

0

Elizabet Slivo

CEO/Account Director

elizabet.slivo@strateg.se

+46 701 84 44 49

0

Emmy Sandin

Praktikant

emmy.sandin@strateg.se

0

Fredrik Vannestål

Account Director

fredrik.vannestal@strateg.se

+46 701 84 44 21

0

Johan Tor

Web Developer (Föräldraledig)

johan.tor@strateg.se

+46 706 25 71 48

0

Jonas Näsman

Praktikant

jonas.nasman@strateg.se

0

Josefin Wiksten

Design Director

josefin.wiksten@strateg.se

+46 701 84 44 13

0

Josefine Nässil

Project Manager

josefine.nassil@strateg.se

+46 701 55 20 49

0

Kajsa Bernestål

Art Director

kajsa.bernestal@strateg.se

+46 701 84 44 40

0

Leif Goldkuhl

Senior Advisor

leif.goldkuhl@strateg.se

+46 701-84 44 09

0

Magnus Kring

Design Director

magnus.kring@strateg.se

+46 701 84 44 47

0

Magnus Westerberg

Experience Director

magnus.westerberg@strateg.se

+46 8 588 095 00

0

Maria Helmersson

Project Manager/Planner

maria.helmersson@strateg.se

+46 702 27 91 56

0

Mia Waldesjö

Project Manager

mia.waldesjo@strateg.se

+46 701 84 44 43

0

Ola Nilsson

Design Director

ola.nilsson@strateg.se

+46 736 78 34 40

0

Per Andersson Banck

Account Director

per.ab@strateg.se

+46 701 84 44 05

0

Per Börjesson

Art Director

per.borjesson@strateg.se

+46 735 71 00 98

0

Pär Pärsson

Brand Strategist

par@strateg.se

+46 733 80 80 59

0

Robert Johansson

Web developer

robert.johansson@strateg.se

+46 701 84 44 33

0

Sara Eriksson

Design Director (Föräldraledig)

sara.eriksson@strateg.se

+46 701 84 44 50

0

Sara Nydén

Project Manager/Account Director

sara.nyden@strateg.se

+46 701 84 44 19

0

Sofia Bergenlid

Project Manager

sofia.bergenlid@strateg.se

+46 701 84 44 46

0

Vibeke Svärd

Communications Manager

vibeke.svard@strateg.se

+46 707 84 63 06

0

Yvonne Andersson

Art Director

yvonne.andersson@strateg.se

+46 701 84 44 32